Proč obojky Petrainer?

Elektronický výcvikový obojek Petrainer nabízí standardní funkce, které od podobného zařízení očekáváme. Usnadňuje výcvik psů, pomáhá odnaučit zlozvyky a budovat poslušnost. Obojky Petrainer se vyznačují snadnou ovladatelností, vysokou kvalitou, odolností a cenovou dostupností. Výcvikový obojek Petrainer přináší hned několik stupňů korekce, od zvukové přes vibrační až po elektrostatickou. Oblíbili si je zkušení kynologové i začínající pejskaři po celém světě. Podívejte se na hlavní výhody obojků Petrainer.

Nejdostupnější výcvikový obojek na trhu

Petrainer patří k cenově nejdostupnějším výcvikovým obojkům s báječným poměrem cena:výkon. Elektronické obojky mají různý dosah a nabízí velký výběr možností síly korekcí, takže je lze doporučit pro různá plemena i typy výcviků.

Až 100 úrovní nastavení síly impulsů na obojku

Elektronické výcvikové obojky Petrainer přinášejí až 100 možností nastavení síly elektrostatického impulsu. Obojek tak můžete snadno nastavit podle potřeb svého mazlíčka. Tyto elektronické obojky jsou vhodné pro malá, střední i velká plemena.

Snadné ovládání a ergonomie

Vysílačka elektronických výcvikových obojků Petrainer je tvarovaná s ohledem na ergonomii a snadné ovládání, což usnadňuje výcvik vašeho psa.

Dlouhá výdrž baterií obojku i vysílačky

Výcvikové obojky i vysílačky Petrainer jsou napájené prostřednictvím baterií, které vydrží v provozu až několik měsíců. Čím kvalitnější baterie použijete, tím delší dobu vám budou sloužit.

Dosah elektronického obojku až 600 metrů

NObojky Petrainer mají dosah až 600 metrů. Tato vzdálenost je dostatečně velká při běžném výcviku v nenáročném terénu. S tímto výcvikovým obojkem snadno naučíte psa základní poslušnosti a cvikům

Upozornění pomocí zvuku, vibrací i impulzu

Obojky Petrainer přinášejí 3 základní druhy korekcí. Když pes neposlechne váš pokyn, napomenete ho nejprve zvukem, následuje vibrace a až poté elektrostatický impulz. Psi jsou ale velmi učenliví, takže si brzy zvyknou na sousled korekcí, takže elektrostatický impuls nemusíte poté používat.

Výcvikové obojky zvládnou 3 psy najednou

Elektronické obojky Petrainer jsou vhodné pro výcvik až tří psů najednou. Stačí, když si zakoupíte ještě jeden výcvikový obojek a nasadíte ho pejskovi. Používáte jen jednu vysílačku a cvičit můžete oba psy naráz.

Délka a rozměry výcvikového obojku

Výcvikové obojky Petrainer jsou pevné a odolné. Jejich nastavitelná délka je 20 až 60 cm, což vyhovuje většině psů. Přijímač, který nosí pejsek na obojku, váží 65 gramů a tuto zátěž pejskové bez problémů zvládají.

Nejlepší protištěkací obojky

Značka Petrainer se specializuje i na protištěkací obojky. V nabídce najdete sprejové obojky, vibrační, ultrazvukové i s impulzy. Tyto obojky jsou mezi lidmi velmi oblíbené a hlavně výborně hodnocené. Jsou vhodné ja pro malé, střední tak i největší plemena psů.

Výcvikový obojek zvládá i vlhkost

Základní řada elektronických obojků Petrainer zvládá běžnou vlhkost. Když chcete pejska cvičit i ve vodě, doporučujeme vybrat výcvikový obojek, který je přímo vodotěsný.

Největší
na trhu
Showroom
v Praze
Rychlá
doprava
Produkty
skladem
E-shop

Máte zájem o dvířka pro psy a kočky?

Největší showroom v ČR

Navštivte jedinou specializovanou prodejnu elektronických výcvikových pomůcek. Všechno zboží Vám rádi předvedeme a poradíme s výběrem. I při nákupu na prodejně máte 1 měsíc zkušební dobu, během které je možné obojek bezplatně vrátit či vyměnit.

Kontaktní údaje

Sedmidomky 459/8, Praha, 101 00

Autobus: Bohdalec - 101, 135, 136, 150, 213

Tram: Slavia - 2, 5, 6, 7, 11, 22

Email: info@elektro-obojky.cz

Telefon: +420 216 216 106

Po - Pá: 900 - 1700
So - Ne: Zavřeno